Wiadomości o marihuanie - 8 października, 2021

Posted by Lori Ann Reese on 10/08/2021 in Aktualności

Treść medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

W tym tygodniu w wiadomościach o marihuanie, zgadnijcie, która gwiazda właśnie wskoczyła na rynek marihuany? Palms rozszerzyło swoją działalność o kilka marek influencerów, a pre-rolle "Peaches" mogą sprawić, że staniesz się "belieberem".

Dzielimy się wszystkim, co musisz wiedzieć o HHC (hexahydrocannabinol) i dlaczego ludzie nazywają go "Hulkiem THC", świętujemy uchwalenie "Prawa Ryana" w Kalifornii i mówimy o najfajniejszych imionach dla nowego psa inspirowanych konopiami. Wszystko to w cotygodniowym przeglądzie wiadomości o marihuanie od MarijuanaDoctors.com.

Justin Bieber Palms Pre-Roll Brand w Kalifornii

Ile osób na rynku marihuany dla dorosłych to millenialsi lub konsumenci z pokolenia Z? Według raportu 2020 HQ Cannabis Brand Affinity, liczba ta wynosi 40%. Możesz pobrać darmowy raport, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat amerykańskiego rynku marihuany i trendów zakupowych.

Ważne jest, aby branża konopi indyjskich dostosowała swoje marki do nabywców z pokolenia Millennials i Gen Z. Do tej pory, wiele znanych marek marihuany i influencerów reprezentowało starszy rynek. Justin Bieber współpracował z Palms, tworząc markę pre-roll o nazwie "Peaches".

Beliebers (powyżej 21 roku życia) pokochają inspirację dla jego nowych produktów z marihuaną. Zaczerpnięte z jego przeboju "Peaches", w którym wspomina o swoich preferencjach co do jakości kalifornijskich pączków.

Peaches jest nową marką pre-roll wprowadzoną przez Justina Biebera, współpracującego z Palms.

Poza tym, że Justin Bieber jest wysokiej klasy piosenkarzem i ogólnie fajnym facetem, wspiera on wiele organizacji charytatywnych poprzez swoje projekty biznesowe. Część dochodu ze sprzedaży pre-rolli Palms wesprze organizacje charytatywne, w które zaangażowany jest gwiazdor. Należą do nich Veterans Walk and Talk oraz The Last Prisoners Project.

Przeczytaj:

"Justin Bieber wchodzi w marihuanę dzięki partnerstwu z Palms" na Bloomberg.

Szybsza, mocniejsza i lepsza? HHC może być nowym ulubionym THC

Hulk z THC. Tak niektórzy opisują HHC, czyli heksahydrokannabinol. Jest to półsyntetyczny kannabinoid, który działa tak samo jak THC, z kilkoma istotnymi różnicami. Ze względu na strukturę molekularną HHC, wiąże się on lepiej z ludzkimi receptorami kannabinoidowymi CB1 i CB2.

Jeśli chodzi o THC, HHC może być piątym elementem. Za Delta-7, Delta-8, Delta-9, i 10 THC. Jedną z interesujących rzeczy, która odróżnia HHC od innych odmian THC jest odporność na ciepło. W przeciwieństwie do konwencjonalnej marihuany, HHC może przyjąć wyższy poziom spalania. Dlaczego jest to korzystne? Oznacza to, że mniejszy procent terpenów i flawonoidów zostanie utracony po zapaleniu.

(Canva

)Istnieje również plotka, że HHC nie pojawia się na testach narkotykowych. Nie chodzi o to, że w przyszłości nie opracują testu na narkotyki, który będzie wykrywał inne rodzaje kannabinoidów niż Delta-9 THC (marihuana). I nie zostało udowodnione klinicznie, że jest niewidoczny na standardowych testach narkotykowych.

Dowiedz się, dlaczego prawdopodobnie wkrótce zobaczysz więcej produktów HHC w swojej lokalnej aptece.

Przeczytaj: "HHC to nowy Hulk THC".

Wiadomości o marihuanie: Pacjenci z kartą medyczną i nieuleczalną diagnozą mają nowe możliwości opieki w Kalifornii

Jeśli twój stan zalegalizował marihuanę i posiadasz kartę zdrowia, powinieneś mieć możliwość korzystania z medycznej marihuany. Wszystkie prawa dotyczące medycznej marihuany w 37 stanach wynikają z chęci poprawy "współczującej opieki" dla pacjentów. W szczególności tych, którzy znajdują się pod koniec życia.

Ale czy wiesz, że pacjentom odmawia się dostępu do marihuany w warunkach szpitalnych? Jest to jeden z niefortunnych scenariuszy spowodowanych przez federalną prohibicję, pomimo legalizacji stanowej. Pacjenci, którzy zostali przyjęci do szpitala lub ośrodka opieki długoterminowej, nie mogą otrzymać ani spożywać medycznej marihuany.

Instytucje opieki zdrowotnej otrzymują fundusze od rządu federalnego. A federalni lubią grozić wycofaniem lub zmniejszeniem dostarczanych funduszy, jeśli stan nie stosuje się do federalnych mandatów. Szpitale borykają się z coraz większymi kryzysami finansowymi (szczególnie podczas globalnej pandemii) i nie chcą ryzykować utraty wsparcia finansowego od rządu.

Kalifornia uchwaliła "Prawo Ryana". Zasadniczo, ustawodawcy zgodzili się, że współczująca opieka oznacza zapewnienie marihuany pacjentom. Że medyczna marihuana jest niezbędną usługą dla pacjentów, którzy potrzebują złagodzenia objawów po nieuleczalnej diagnozie.

Ale na wszelki wypadek, Kalifornia napisała list do Waszyngtonu, aby pomóc szpitalom uniknąć jakichkolwiek reperkusji prawnych ze strony rządu federalnego.

Przeczytaj: "Prawo Ryana w Kalifornii zezwala na szpitalną marihuanę".

(Canva)

Atomowe imiona dla psów - inspiracja

Bow wow wow... najlepsza piosenka w stylu throwback dla osoby z psem, George Clinton. Jeśli jesteś kimś, kto żyje i kocha marihuanę, nadawanie imion swoim zwierzętom domowym może być źródłem jeszcze większej ilości uśmiechów i chichotów. Poszliśmy szukać kilku fajnych nazw psów (lub kotów) dla ludzi, którzy żyją la vita 420.

A także, dlaczego nazwanie psa imieniem współlokatora nie jest dobrym pomysłem.

Przeczytaj: "Top Pot Head Pet Names Inspired by 420 Culture".

(Zdjęcia depozytowe)

Dwie inicjatywy wyborcze dla osób dorosłych w Oklahomie w Aktualności o marihuanie

Stan Boomer Sooner jest już znany jako "dziki zachód zioła". Czy wiesz, że Oklahoma ma więcej sklepów na mieszkańca niż Kalifornia? Przy ułamku populacji. Oklahoma jest postępowa w wielu kwestiach, aby szybko rozwinąć zalegalizowany przemysł medycznej marihuany.

Ale czy Oklahoma jest gotowa na rekreacyjną trawkę? Wiele znaków wskazuje na to, że "absolutnie". Oklahoma pracuje nad dwuletnią kartą medyczną dla nierezydentów. Tak, możesz otrzymać kartę medyczną Oklahoma, nawet jeśli nie mieszkasz w tym stanie. Odwiedź i ciesz się swoją medyczną marihuaną. Ale nie próbuj zabierać jej ze sobą do domu. Przekroczenie granicy stanu z marihuaną jest nadal przestępstwem.

Przejeżdżając teraz przez Oklahomę, nie można nie zauważyć ilości niesamowitych dyspensariów. Stało się to szybko główną szansą na rozwój biznesu i wpływy z podatków dla Oklahomy. Jak to będzie, jeśli zalegalizują rekreacyjną trawkę? Witam, turystyka konopna (Oklahoma ma naprawdę wspaniałe jeziora i wędkarstwo). I być może jeszcze większy wzrost populacji, z większą ilością ludzi przenoszących się do stanu ze względu na tanie koszty życia i oczywiście legalną marihuanę.

Przeczytaj: "Oklahoma Activists File Marijuana Legalization and Medical Cannabis Reform Initiatives for 2022 Ballot," na Marijuana Moment.